Nilüfer/BURSA

Esentepe Mah. Tuna Cad. Dilendi Sok. No:2

Özel Direksiyon Dersi Bursa

Bursa Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkarmıyor musunuz ?

Bursa’da özel direksiyon dersi veren Safari Sürücü Kursu deneyimli eğitmenleri ile otomatik ya da manuel vites araçları ile sizi kapınızdan alıyor, ders bitiminde tekrar kapınıza bırakıyor.

Akan trafikte veya sizin belirleyebileceğiniz güzergahlarda deneyimli bay-bayan kadromuz ile birebir çalışma imkanı..

Bursa özel direksiyon dersi eğitimlerimiz; otomobillerde manuel vites Hyundai i10, otomatik vites Hyundai ix20, motosiklet eğitimlerinde ise Yamaha MT07 ile yapılmaktadır.

 

Kursumuzda A, A1, A2 ve B sınıfı otomatik ve manuel motosiklet – otomobil ehliyeti ve özel direksiyon dersi eğitimleri için hizmet veriyoruz.

Aynı zamanda ehliyeti olan ama trafiğe çıkamayan kişiler için ise özel direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz.

Akan trafikte veya sizin belirleyeceğiniz güzergahlarda deneyimli bay – bayan kadromuz ile dilediğiniz kadar özel direksiyon dersi alma imkanı sizleri bekliyor.

Özel direksiyon dersi eğitimleri sizinle belirleyeceğimiz zaman çerçevesi içerisinde verilmektedir.

Ödemelerde uygun ödeme ve taksitlendirme imkanı mevcuttur.

Bonus, World, Maximum, Paraf kredi kartlarına taksit imkanımız mevcuttur.

 

 

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • İsminizNUREL AKGÖZ Cevapla 15 Temmuz 2017 at 15:00

    1994 yılında B sınıfı ehliyeti aldım bu süre zarfında birkaçkez araba kullanma fırsatım oldu kendi aracım olmadığından bir türlü araç kullanmak nasip olmadı 2016 yazında yaklaşık 4 saatlik bir eğitim aldım ama o bile kendime güvenimi sağlamadı.Tam manasıyla eğitim almak için sizlerden yardım bekliyorum.Bu arada yaşım 48 yaklaşık 21 senedir otomotiv sektöründe çalışıyorum.Mesai saatlerim 8:30-19:00 arasıdır.

  • Merhaba derslerinizi dilerseniz haftasonu da alabilirsiniz hafta sonu mesaai saatlerimiz 09:00-18:30 arasındadır. Uzun yıllar araç kullanmadığınız için 4 saat ilk etapta çok yeterli gelmeyecektir tavsiyem arda arda ders alarak ders sayısnızı fazlalaştırmanız. bu konuda bizler sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız. kursumuzda mevcutta hem manuel hemde otomatik seçenekli araçlarımız vardır dilediğiniz araçla ders seçimi de yapabilirsiniz . iyi günler diliyorum esen kalın

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.